Fotogalerie

Mikulášská nadílka v Azylovém domě
05.12.2016

I do Azylového domu v Orlické přišel Mikuláš, čert a anděl. Hodným dětem, ale i těm zlobivým, nadělili spousty dárečků a sladkostí. Milým hostem byla paní starostka městského obvodu Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková, která přinesla dětem nádherný dort.

Sportovní hry - 22. 9. 2016
22.09.2016

Dne 22. 9. 2016 uspořádal Azylový dům pro matky s dětmi v Orlické "Sportovní hry", za finančního přispění ÚMO Severní Terasa.
Milým hostem byla paní starostka Severní Terasy Mgr. Renata Zrníková. Soutěžily jak děti, tak i maminky. Všichni si užili spoustu zábavy a příjemnou atmosféru. Na závěr dostaly děti i maminky krásné ceny za své sportovní výkony.

Den dětí
01.06.2016

Dnes jsme slavili "Mezinárodní den dětí" i my v Azylovém domě v Orlické. Zaměstnanci azylového domu si pro maminky s dětmi připravili spoustu her a zábavy.
Dětem přišla poblahopřát i paní starostka MO Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková. Děti dostaly od paní starostky hezké dárečky a svůj svátek si náležitě užily.

Velikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou Zrníkovou
24.03.2016

Dne 24. 3. 2016 navštívila děti v našem Azylovém domě v Orlické paní starostka městského obvodu Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková.

Paní starostka předala dětem velikonoční balíčky a děti paní starostce přednesly velikonoční básničku.

Velikonoční tvoření
21.03.2016

Maminky s dětmi v našem azylovém domě se pečlivě připravují na nadcházející svátky. Proto pilně barví velikonoční vajíčka, aby byli všichni připraveni na pondělní pomlázku.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   2 / 4   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 20

Zobrazit posledních 5 fotogalerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront