Fotogalerie

Den dětí
01.06.2016

Dnes jsme slavili "Mezinárodní den dětí" i my v Azylovém domě v Orlické. Zaměstnanci azylového domu si pro maminky s dětmi připravili spoustu her a zábavy.
Dětem přišla poblahopřát i paní starostka MO Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková. Děti dostaly od paní starostky hezké dárečky a svůj svátek si náležitě užily.
Den dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětí

Velikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou Zrníkovou
24.03.2016

Dne 24. 3. 2016 navštívila děti v našem Azylovém domě v Orlické paní starostka městského obvodu Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková.

Paní starostka předala dětem velikonoční balíčky a děti paní starostce přednesly velikonoční básničku.
Velikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou ZrníkovouVelikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou ZrníkovouVelikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou ZrníkovouVelikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou ZrníkovouVelikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou ZrníkovouVelikonoce s paní starostkou Mgr. Renatou Zrníkovou

Velikonoční tvoření
21.03.2016

Maminky s dětmi v našem azylovém domě se pečlivě připravují na nadcházející svátky. Proto pilně barví velikonoční vajíčka, aby byli všichni připraveni na pondělní pomlázku.
Velikonoční tvořeníVelikonoční tvořeníVelikonoční tvořeníVelikonoční tvořeníVelikonoční tvořeníVelikonoční tvořeníVelikonoční tvoření

Napsali o nás
09.12.2015

I letos jsme se účastnili akce Česko zpívá koledy s regionálním deníkem. Níže se můžete podívat na novinový článek, který o nás vyšel.
Napsali o nás

Dětský den
01.06.2015

I na našem azylovém domě proběhl 1. června den dětí. Užili jsme si tak nejen spoustu zábavy při soutěžích, ale také krásného počasí, které nám přálo. Zúčastnili se i naši nejmenší.
Dětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský denDětský den

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   4 / 6   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 28

Zobrazit posledních 5 fotogalerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront