Fotogalerie

15. Sportovní hry
29.08.2018

Ve středu 29.8. 2018 vypuklo v odpoledních hodinách v parčíku DS Orlická sportovní klání za účasti 50 klientů a zaměstnanců.
Šest družstev hráčů postupně prošlo 9 disciplínami a snažilo se dosáhnout co nejvíce bodů.
Počasí bylo krásné a slunečné a ani dobrá zábava nechyběla.
Nakonec si všichni dali grilovanou klobásu a došlo i na vyhodnocení vítězů sportovních her. Věcné ceny předala paní starostka Severní terasy Mgr. Renata Zrníková. Všem vítězům gratulujeme a účastníkům děkujeme.
15. Sportovní hry15. Sportovní hry15. Sportovní hry15. Sportovní hry

Letní slavnost 2018
25.06.2018

V pondělí 25. 7. se v našem parčíku před naším domovem konala již tradiční letní slavnost, které předcházely obavy, zda se počasí umoudří, či ne. Po dopoledním deštíku jsme se změny dočkali a odpoledne nás sluníčko příjemně pohladilo a naladilo. A nejen sluníčko!!! Opět nás pobavil muzikant pan Mikšovský, zazpívaly děti z azylového domu, zatančily tanečnice z Orlické a malé, střední a větší mažoretky. Myslím si, že nás potěšila nejen vystoupení, ale i zdravice paní ředitelky a návštěv. No a po uspokojení zraku a sluchu, přišlo k chuti i malé občerstvení (koláč a grilovaná klobása s chlebem). Co víc si přát? – snad jen, aby se nás zdravíčko drželo.
Letní slavnost 2018Letní slavnost 2018

Oslava Dne matek v DS Orlická
09.05.2018

Ve středu 9.5.2018 v odpoledních hodinách se sešly,, v hojném počtu"matky z řad našich uživatelek, aby společně oslavily svůj svátek.Všechny potěšilo krásné vystoupení dětiček z MŠ Stříbrnická a každá zúčastněná seniorka dostala sladký dárek.
Oslava Dne matek v DS OrlickáOslava Dne matek v DS OrlickáOslava Dne matek v DS Orlická

Turnaj v ruských kuželkách
18.04.2018

Dne 18.4.2018 se naše družstvo uživatelek zúčastnilo turnaje v ruských kuželkách. Po turnaji a dobrém obědě zahrála k poslechu a tanci kapela. Nakonec naše družstvo získalo krásné druhé místo.
Turnaj v ruských kuželkáchTurnaj v ruských kuželkách

Turnaj v kuželkách
10.04.2018

Dne 10.4.2018 se naše družstvo uživatelek zúčastnilo turnaje v kuželkách v Chabařovicích. Nechyběla zábava ani malé občerstvení.
Turnaj v kuželkáchTurnaj v kuželkách

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   11 / 34   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 167

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront