Fotogalerie

Lindušky
24.10.2018

Dne 24. 10. 2018 se v DS konal koncert pěveckého sboru "Lindušky", který nám svými krásnými písněmi zpříjemnil podzimní odpoledne.
LinduškyLindušky

Výlet klientů z DS Orlická
17.10.2018

Ve středu 17. 10. 2018 dopoledne povozil malý autobus naše klienty, kteří již mají velké problémy s chůzí, v doprovodu sociálních pracovnic, po našem městě Ústí nad Labem a zamířil na opravený zámeček Větruši, který je především známý svým nádherným výhledem na město a zrcadlovým bludištěm. Další částí výletu byla návštěva Obchodního centra Globus v Trmicích.
Všichni nejen obdivovali krásný výhled na centrum města o řeku Labe se třemi mosty, ale téměř všichni si pak Globusu s velkou chutí nakoupili slané, sladké i mastné dobrůtky. Někteří se prošli po obchodě plném nejrůznějšího zboží a všichni se nakonec sešli v cukrárně na kávičce s dortem, či pohárem.
Prohlídkovou trasou, přes město, se šťastně všichni vrátili domů na oběd do našeho Domova pro seniory Orlická.
Výlet klientů z DS OrlickáVýlet klientů z DS Orlická

Orlický Žolík
13.09.2018

Ve čtvrtek 13.9. 2018 se v DS Orlická konal již tradiční 5. turnaj ve hře ,, Orlický žolík“.
Orlický ŽolíkOrlický ŽolíkOrlický ŽolíkOrlický Žolík

15. Sportovní hry
29.08.2018

Ve středu 29.8. 2018 vypuklo v odpoledních hodinách v parčíku DS Orlická sportovní klání za účasti 50 klientů a zaměstnanců.
Šest družstev hráčů postupně prošlo 9 disciplínami a snažilo se dosáhnout co nejvíce bodů.
Počasí bylo krásné a slunečné a ani dobrá zábava nechyběla.
Nakonec si všichni dali grilovanou klobásu a došlo i na vyhodnocení vítězů sportovních her. Věcné ceny předala paní starostka Severní terasy Mgr. Renata Zrníková. Všem vítězům gratulujeme a účastníkům děkujeme.
15. Sportovní hry15. Sportovní hry15. Sportovní hry15. Sportovní hry

Letní slavnost 2018
25.06.2018

V pondělí 25. 7. se v našem parčíku před naším domovem konala již tradiční letní slavnost, které předcházely obavy, zda se počasí umoudří, či ne. Po dopoledním deštíku jsme se změny dočkali a odpoledne nás sluníčko příjemně pohladilo a naladilo. A nejen sluníčko!!! Opět nás pobavil muzikant pan Mikšovský, zazpívaly děti z azylového domu, zatančily tanečnice z Orlické a malé, střední a větší mažoretky. Myslím si, že nás potěšila nejen vystoupení, ale i zdravice paní ředitelky a návštěv. No a po uspokojení zraku a sluchu, přišlo k chuti i malé občerstvení (koláč a grilovaná klobása s chlebem). Co víc si přát? – snad jen, aby se nás zdravíčko drželo.
Letní slavnost 2018Letní slavnost 2018

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   11 / 34   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 170

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront