Fotogalerie

Masopust
22.02.2023

I u nás jsme slavili Masopust. Nádherné masky, bohaté občerstvení, krásná hudba a hlavně úžasná atmosféra. Tradiční masopustní veselí si užili jak obyvatelé našeho Domova v Orlické, tak i zaměstnanci.
MasopustMasopustMasopustMasopustMasopustMasopustMasopustMasopustMasopustMasopust

Darované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého kraje
14.02.2023

Moc děkujeme Knihovně Ústeckého kraje, že pamatuje i na klienty našeho Domova v Orlické, kteří dostali na sv. Valentýna krásně zabalený knižní dáreček. Všichni obdarovaní měli velkou radost. Ostatní darované knihy jsou pro všechny klienty umístěny v knihovničkách našeho zařízení. Děkujeme
Darované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého krajeDarované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého krajeDarované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého krajeDarované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého krajeDarované knihy pro seniory DS od Knihovny Ústeckého kraje

Oslava 102. narozenin paní Marie M.
23.01.2023

102 let a velká gratulace od všech zaměstnanců DS Orlická paní Marie M., která dnes slaví narozeniny. Paní Marie M. je ve svých 102 letech neuvěřitelně vitální žena se smyslem pro humor. S přáním se připojili i pan primátor PhDr. Ing. Petr Nedvědický a náměstek primátora Mgr. Tomáš Vlach. Za nás ještě jednou VELKÁ GRATULACE s přáním toho nejdůležitějšího - zdraví.
Oslava 102. narozenin paní Marie M.Oslava 102. narozenin paní Marie M.Oslava 102. narozenin paní Marie M.Oslava 102. narozenin paní Marie M.Oslava 102. narozenin paní Marie M.

Vánoční setkání
15.12.2022

Dnešní milé, vánoční setkání klientů našeho Domova s panem arciděkanem Mgr. Miroslavem Šimáčkem, panem farářem Pavlem Jančíkem, starostou MO Severní Terasa panem Jaroslavem Šimanovským a s náměstkem primátora Mgr. Tomášem Vlachem. Všichni pánové nám popřáli krásné prožití vánočních svátků a jen to dobré do celého nového roku 2023. Hovořili jsme o významu Vánoc a narození Ježíše Krista. Zazpívali jsme si koledy za doprovodu kláves, na které hrála úžasně nadaná paní Michaela a přítomní klienti obdrželi hezký dáreček. Všem moc děkujeme za krásnou návštěvu.
Vánoční setkáníVánoční setkáníVánoční setkáníVánoční setkáníVánoční setkání

Vánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny Ševčíkové
14.12.2022

Ve třetím adventním týdnu navštívila naše zařízení charismatická a talentovaná dáma s harfou a s úsměvem na tváři paní Katarína Ševčíková.
47 strun a prsty paní Kataríny navodily v naší kulturní místnosti výjimečnou vánoční a léčivou atmosféru. Zazněly skladby starých mistrů, irské skladby, skladby z filmů a závěrem i písně vánoční při kterých si společně s harfistkou naši senioři i zazpívali. Během vystoupení nás paní Katarína seznámila i s historií krásného hudebního nástroje a svůj koncert ukončila písní Tři oříšky pro Popelku. Paní Katarína velmi upřednostňuje léčivost hudby a zastává tvrzení, že kdo chce pochopit hudbu, nepotřebuje ani tak sluch, jako srdce.
Vánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny ŠevčíkovéVánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny ŠevčíkovéVánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny ŠevčíkovéVánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny ŠevčíkovéVánoční, hudební vystoupení harfistky paní Katariny Ševčíkové

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   12 / 59   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 291

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory Partneři: Domov pro seniory Partneři: Domov pro seniory
Domov pro seniory Copyright © 2017 Domov pro seniory
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront