Fotogalerie

Rozsvícení vánočního stromu
29.11.2016

V úterý, po první adventní neděli, jsme uspořádali již tradiční rozsvícení vánočního stromu v parčíku před „Domovem“ v Orlické. Zahrát nám přijel pan Barva se svým žesťovým kvartetem.
Pohodovou vánoční atmosférou, provoněnou svařeným vínem, se linul zpěv vánočních koled.
A tak obyvatelé našeho Domova oslavili počínající adventní čas společně se svými rodinnými příslušníky a zaměstnanci.

17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice
19.10.2016

Uprostřed měsíce října jsme se zúčastnili 17. ročníku turnaje v kuželkách v DD Libochovice. I když jsme nevyhráli, užili jsme si příjemný sportovní den.

Dubský koláč
18.10.2016

Dne 18. 10. 2016 jsme se účastnili sportovních her tzv. "Dubský koláč". Nejenže jsme sportovali, ale upekli jsme i soutěžní koláč. Z deseti domovů pro seniory jsme se umístili na hezkém 5. místě.

Den pro rodinu - Den české státnosti
28.09.2016

Dne 28. 9. 2016 jsme se zúčastnili milé akce "Den pro rodinu - Den české státnosti", kterou pořádal ÚMO Severní Terasa. Na této akci se prezentovaly různé organizace (ZŠ, SŠ, poskytovatelé soc. služeb), spolky a jiná zařízení, která fungují v MO Severní Terasa. Toto sváteční odpoledne se vydařilo a my jsme se této akce rádi zúčastnili.

Koncert komorní hudby
21.09.2016

Na konci měsíce září se u nás v Domově konal "Koncert komorní hudby" žáků a pedagogů ZUŠ Evy Randové. Účinkující doprovázel na kontrabas pan Martin Říhovský. Všem posluchačům se koncert velice líbil.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   14 / 29   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 143

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront