Fotogalerie

Koník Dáda
22.09.2022

Další nezapomenutelný zážitek pro klienty Domova si připravila naše úžasná ergoterapeutka se svým koníkem Dádou. Nadšení seniorů bylo neuvěřitelné. Pro všechny zúčastněné (zaměstnance nevyjímaje) to bylo nádherné dopoledne.
Koník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník DádaKoník Dáda

Výlet na vodní dílo Fláje
13.09.2022

Splněné přání seniorů našeho Domova v Orlické. Výlet a exkurze vodního díla Fláje. Výlet byl z velké části financován z projektu "Živá voda". Na konec výletu jsme se zastavili v kavárně, kde jsme si dali skvělé zákusky a kávu.
Výlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo FlájeVýlet na vodní dílo Fláje

Sportovní hry DS Orlická
31.08.2022

Pohybu není nikdy dost a mnozí klienti našeho Domova rádi sportují. Proto každý rok pořádáme tradiční Sportovní hry DS Orlická.
I počasí nám přálo, a tak jsme si mohli všichni užít odpoledne plné výzev a sportovních disciplín. Přišel nás podpořit i starosta Severní Terasy pan Jaroslav Šimanovský, který nám dovezl na podporu sportovní trička a nádherné květiny. Díky finančnímu příspěvku ÚMO Severní Terasa jsme pro soutěžící nakoupili dobré občerstvení - vynikající klobásy s pečivem, kávu, nápoje a zákusek. Opět nám přišly zatančit úžasné mladé slečny z Basta Cheerleaders (senior a mini). I naši zaměstnanci měli připravený taneček na úvod Sportovních her. Výherci, kteří se umístili na prvních třech místech obdrželi hezké dárky a diplom na památku. Nejen klienti našeho Domova, ale i zaměstnanci jsme si letošní Sportovní hry opravdu užili.
Sportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS OrlickáSportovní hry DS Orlická

Setkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem Nedvědickým
29.08.2022

Dnes jsme se u nás v Domově těšili na setkání s panem primátorem města Ústí nad Labem PhDr. Ing. Petrem Nedvědickým a náměstkem primátora Mgr. Tomášem Vlachem. Oba pánové hovořili s klienty našeho Domova o situaci v Ústí, co se podařilo zlepšit a co se do budoucna ještě chystá změnit. Pan primátor s panem náměstkem měli pro seniory připravené krásné dárky i hosta - harmonikáře pana Vlka, který nám zahrál i zapíval na harmoniku. Pro nás všechny zúčastněné to bylo velice příjemně prožité odpoledne.
Setkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem NedvědickýmSetkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem NedvědickýmSetkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem NedvědickýmSetkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem NedvědickýmSetkání s primátorem PhDr. Ing. Petrem Nedvědickým

Křeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna Čermáková
24.08.2022

Dnes přijala naše pozvání do "Křesla pro hosta" Mgr. Ing. Anna Čermáková pracovnice Zoologické zahrady v Ústí nad Labem, která pracuje na úseku pro styk s veřejností. Paní Čermáková nám povídala o historii ZOO, o současném fungování Zoo a plánech do budoucna. Na konec paní Čermáková odpovídala na otázky seniorů našeho Domova. Dostali jsme i malé dárky. Bylo to příjemné odpoledne, děkujeme.
Křeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna ČermákováKřeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna ČermákováKřeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna ČermákováKřeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna ČermákováKřeslo pro hosta - Mgr. Ing. Anna Čermáková

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   15 / 59   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 291

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory Partneři: Domov pro seniory Partneři: Domov pro seniory
Domov pro seniory Copyright © 2017 Domov pro seniory
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront