Fotogalerie

14. Sportovní hry DS Orlická
14.09.2016

Téměř padesátka „sportovců“ v seniorském věku se sešla v krásném parčíku před Domovem pro seniory Orlická v Ústí nad Labem na již XIV. ročníku Sportovních her DS Orlická.
Tentokrát senioři byli rozlosováni do šesti družstev. Družstva s různými názvy, např. Panteři, Medvídci, Kopretiny apod., vedli zaměstnanci DS, kteří společně se seniory postupně zdolávali deset různých disciplín. Mezi již tradiční disciplíny, jako jsou ruské kuželky, pétanque, šipky apod., byly zařazeny i disciplíny zcela nové neokoukané jako třeba rýžování zlata, spojování různých víček a nádob, házení vlastnoručně vyrobenou vlaštovkou apod.

"Sportovní hry" navštívili i pan senátor Jaroslav Doubrava a paní starostka městského obvodu Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková. Ceny letos byly připraveny pro všechny soutěžící a všechna, nejen vítězná družstva, byla oceněna krásnými dárky, i díky finanční podpoře ÚMO Severní Terasa, za což dodatečně děkujeme.
Rozcvičku za soutěžící seniory příkladně zvládly děti z Azylového domu pro matky s dětmi, které si pod vedením pracovnic připravily malé sportovní vystoupení.
Po tak náročném odpoledni si každý určitě zasloužil opečenou klobásku a pohárek piva.

Počasí nám přálo, sportovní den se povedl a všichni zúčastnění si užili příjemnou, soutěžní a přátelskou atmosféru.

Veletrh sociálních služeb 2016
13.09.2016

Jako každý rok, tak i tento, proběhl na Lidickém náměstí "Veletrh sociálních služeb". Tento veletrh má za cíl, seznámit běžnou společnost se sociálními službami z Ústeckého kraje.
Naše organizace nemohla na tomto veletrhu chybět... :-)

Kavárnička pro seniory s harmoníkářem p. Pilařem
12.09.2016

V pondělí 12. 9. se u nás konal "Den otevřených dveří". Jedním z pestření tohoto dne byla "Kavárnička pro seniory" s harmonikářem p. Pilařem. Naši senioři si poslechli i zazpívali známé písničky a strávili tak, velmi příjemné odpoledne.

Orlický žolík
31.08.2016

Poslední srpnový den, jsme uspořádali již tradiční turnaj „Orlický žolík“, kterého se zúčastnili i jiné domovy pro seniory. Celkem soutěžilo sedm družstev: DS Orlická, MSSS v Mostě, DS Libochovice, DS Dobětice, DS Krásné Březno, DS Dubí - Teplice, DS Bukov.
První a třetí místo obsadili uživatelé z MSSS v Mostě. Druhé místo vyhrála naše obyvatelka paní Miluše Bezděková. Gratulujeme.

Letní setkání seniorů v Mostě
24.08.2016

Ke konci srpna jsme se zúčastnili akce na Hypodromu v Mostě „Letní setkání seniorů“ v country stylu. Soutěžící družstva, která se setkání zúčastnila, byla z celého Ústeckého kraje. Za náš Domov v Orlické soutěžily tyto dámy: paní Ivanka Havlíková, paní Zdenka Honomichlová a paní Julia Smetanová. Sice jsme neobsadili žádná vítězná místa, ale užili jsme si spoustu zábavy.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   15 / 29   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 143

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront