Fotogalerie

MDŽ
08.03.2022

Mezinárodní den žen jsme oslavili i u nás v Domově v Orlické. Každé ženě v našem zařízení věnovalo vedení DS Orlická krásný karafiát. Při předávání karafiátů si naše obyvatelky zavzpomínaly, jak se slavilo MDŽ před mnoha lety. Vzpomínky to byly velice úsměvné a všichni jsme se srdečně zasmáli.
MDŽMDŽMDŽMDŽMDŽMDŽMDŽ

MDŽ - Setkání seniorů
08.03.2022

Dne 8. 3. 2022 se naše aktivizační pracovnice společně s klientkami zúčastnily "Setkání seniorů" za účelem oslavy MDŽ. Akce byla velmi vydařená a s klientkami jsme si užily krásné odpoledne při poslechu Dua Camelie a kapely Oli. Navíc každá klientka dostala od pana PhDr. Ing. Petra Nedvědického, primátora města Ú. n. L., nádhernou růži a nakonec jsme se všichni společně vyfotily ve foto koutku, ze kterého jsme si odnesly fotografii.
MDŽ - Setkání seniorů

Vánoční dárky pro klienty DS
24.12.2021

Další díky patří těm obyvatelům Ústí nad Labem, kteří reagovali na výzvu "Světýlka z Ústí" a věnovali všem seniorům krásné dárečky. Naši klienti měli obrovskou radost. Moc vám děkujeme a přejeme vám krásné vánoční svátky.
Vánoční dárky pro klienty DS

Vánoční dárky předávání dárků klientům v DS Orlická
23.12.2021

Dnešní den byl u nás v Orlické naprosto úžasný. Skoro celý den jsme klientům našeho Domova rozdávali dárečky pod stromeček, a to díky paní Aleně Skálové a jejímu projektu “S láskou”, ÚMO Severní Terasa nám tyto balíčky dovezl. Moc děkujeme za naše klienty, kteří měli z kosmetických balíčků velikou radost.
Vánoční dárky předávání dárků klientům v DS Orlická

Vánoční koncert Ústeckého pěveckého sboru
21.12.2021

Do našeho Domova k nám zavítali členové Ústeckého pěveckého sboru, aby seniorům zazpívali krásné vánoční písně v několika světových jazycích včetně češtiny. Atmosféra byla úžasná a všichni posluchači zažili nádherné hudební odpoledne.
Vánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboruVánoční koncert Ústeckého pěveckého sboru

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   15 / 53   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 264

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront