Fotogalerie

Vánoční pečení
25.11.2021

Díky naším úžasným ergoterapeutkám a vedoucí úseku přímé péče proběhlo již tradiční pečení vánočního cukroví s našimi klienty v DS Orlická. Napeklo se spousty báječných druhů vánočního cukrovíčka, které nejenže dobře vypadá, ale i výborně chutná.
Vánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečeníVánoční pečení

Přednáška "Krizová intervence"
16.11.2021

Organizace Spirála, Ústecký kraj, z. s. si pro naše obyvatele připravila zajímavou přednášku na téma "Krizová intervence". Toto téma je velice zajímavé i přínosné. Klienti našeho Domova získali mnoho užitečných a nových informací spojené s touto tématikou.
Přednáška "Krizová intervence"Přednáška "Krizová intervence"Přednáška "Krizová intervence"Přednáška "Krizová intervence"

Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"
04.11.2021

Našim klientům se naskytla možnost navštívit velice zajímavou přednášku "Ptáci kolem nás". Tuto přednášku pro nás uspořádalo Muzeum města Ústí nad Labem. Přednáška pojednávala hlavně o ptactvu, které se vyskytuje v Ústeckém kraji, tudíž se naši obyvatelé seznámili s druhy, které vidí z okna a na procházkách. Tato přednáška byla velice zajímavá a našim obyvatelům se líbila.
Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"Přednáška Muzeum města Ústí nad Labem - "Ptáci kolem nás"

Koncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie Teplice
29.10.2021

Další krásnou akcí byl koncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie Teplice. Smyčcové kvarteto tvoří dvoje housle, viola a violoncello. Hudebníci nám zahráli díla autorů klasické hudby, např. Johanna Sebastiana Bacha, Ludwiga van Beethovena, Wolfganga Amadea Mozarta, Antonia Vivaldiho, Antonína Dvořáka a další. Ke každé uvedené skladbě nám hudebníci o ní něco řekli. Jako vždy, ale nyní obzvláště, panovala neskutečně krásná atmosféra. Tento koncert se opravdu vydařil a my jsme mohli strávit krásné, páteční dopoledne.
Koncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie TepliceKoncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie TepliceKoncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie TepliceKoncert Smyčcového kvarteta Severočeské filharmonie Teplice

Flašinetářka v DS Orlické
27.09.2021

Na konci měsíce září nás přijela navštívit flašinetářka paní Eva Haufová, která zahrála nejen seniorům, kteří si jí přišli poslechnout do kulturní místnosti, ale zahrála i klientům, jenž jsou upoutání na lůžku. Poslechli jsme si nádherné písně, které dobře známe, např. od Karla Hašlera aj. Bylo to příjemné odpoledne, kdy jsme si zazpívali a zavzpomínali na hezké chvíle.
Flašinetářka v DS OrlickéFlašinetářka v DS OrlickéFlašinetářka v DS OrlickéFlašinetářka v DS OrlickéFlašinetářka v DS Orlické

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   17 / 53   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 264

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront