Fotogalerie

Velikonoční sázení
30.03.2022

Na konci měsíce března, jsme společně sázeli kytičky a osivo, abychom měli u nás v Domově krásné, rozkvetlé, provoněné jarní dny a Velikonoce. Vyrobili jsme i krásné jarní dekorace, které mohou všichni vidět na velikonoční výstavě. Všichni jste na tuto výstavu srdečně zváni.
Velikonoční sázeníVelikonoční sázeníVelikonoční sázeníVelikonoční sázeníVelikonoční sázení

MDŽ
08.03.2022

Mezinárodní den žen jsme oslavili i u nás v Domově v Orlické. Každé ženě v našem zařízení věnovalo vedení DS Orlická krásný karafiát. Při předávání karafiátů si naše obyvatelky zavzpomínaly, jak se slavilo MDŽ před mnoha lety. Vzpomínky to byly velice úsměvné a všichni jsme se srdečně zasmáli.
MDŽMDŽMDŽMDŽMDŽMDŽMDŽ

MDŽ - Setkání seniorů
08.03.2022

Dne 8. 3. 2022 se naše aktivizační pracovnice společně s klientkami zúčastnily "Setkání seniorů" za účelem oslavy MDŽ. Akce byla velmi vydařená a s klientkami jsme si užily krásné odpoledne při poslechu Dua Camelie a kapely Oli. Navíc každá klientka dostala od pana PhDr. Ing. Petra Nedvědického, primátora města Ú. n. L., nádhernou růži a nakonec jsme se všichni společně vyfotily ve foto koutku, ze kterého jsme si odnesly fotografii.
MDŽ - Setkání seniorů

Vánoční dárky pro klienty DS
24.12.2021

Další díky patří těm obyvatelům Ústí nad Labem, kteří reagovali na výzvu "Světýlka z Ústí" a věnovali všem seniorům krásné dárečky. Naši klienti měli obrovskou radost. Moc vám děkujeme a přejeme vám krásné vánoční svátky.
Vánoční dárky pro klienty DS

Vánoční dárky předávání dárků klientům v DS Orlická
23.12.2021

Dnešní den byl u nás v Orlické naprosto úžasný. Skoro celý den jsme klientům našeho Domova rozdávali dárečky pod stromeček, a to díky paní Aleně Skálové a jejímu projektu “S láskou”, ÚMO Severní Terasa nám tyto balíčky dovezl. Moc děkujeme za naše klienty, kteří měli z kosmetických balíčků velikou radost.
Vánoční dárky předávání dárků klientům v DS Orlická

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   18 / 56   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 280

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront