Fotogalerie

17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice
19.10.2016

Uprostřed měsíce října jsme se zúčastnili 17. ročníku turnaje v kuželkách v DD Libochovice. I když jsme nevyhráli, užili jsme si příjemný sportovní den.
17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice17. ročník turnaje v kuželkách DD Libochovice

Dubský koláč
18.10.2016

Dne 18. 10. 2016 jsme se účastnili sportovních her tzv. "Dubský koláč". Nejenže jsme sportovali, ale upekli jsme i soutěžní koláč. Z deseti domovů pro seniory jsme se umístili na hezkém 5. místě.
Dubský koláčDubský koláčDubský koláčDubský koláčDubský koláčDubský koláčDubský koláčDubský koláč

Den pro rodinu - Den české státnosti
28.09.2016

Dne 28. 9. 2016 jsme se zúčastnili milé akce "Den pro rodinu - Den české státnosti", kterou pořádal ÚMO Severní Terasa. Na této akci se prezentovaly různé organizace (ZŠ, SŠ, poskytovatelé soc. služeb), spolky a jiná zařízení, která fungují v MO Severní Terasa. Toto sváteční odpoledne se vydařilo a my jsme se této akce rádi zúčastnili.
Den pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnostiDen pro rodinu - Den české státnosti

Koncert komorní hudby
21.09.2016

Na konci měsíce září se u nás v Domově konal "Koncert komorní hudby" žáků a pedagogů ZUŠ Evy Randové. Účinkující doprovázel na kontrabas pan Martin Říhovský. Všem posluchačům se koncert velice líbil.
Koncert komorní hudbyKoncert komorní hudbyKoncert komorní hudbyKoncert komorní hudbyKoncert komorní hudbyKoncert komorní hudbyKoncert komorní hudby

14. Sportovní hry DS Orlická
14.09.2016

Téměř padesátka „sportovců“ v seniorském věku se sešla v krásném parčíku před Domovem pro seniory Orlická v Ústí nad Labem na již XIV. ročníku Sportovních her DS Orlická.
Tentokrát senioři byli rozlosováni do šesti družstev. Družstva s různými názvy, např. Panteři, Medvídci, Kopretiny apod., vedli zaměstnanci DS, kteří společně se seniory postupně zdolávali deset různých disciplín. Mezi již tradiční disciplíny, jako jsou ruské kuželky, pétanque, šipky apod., byly zařazeny i disciplíny zcela nové neokoukané jako třeba rýžování zlata, spojování různých víček a nádob, házení vlastnoručně vyrobenou vlaštovkou apod.

"Sportovní hry" navštívili i pan senátor Jaroslav Doubrava a paní starostka městského obvodu Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková. Ceny letos byly připraveny pro všechny soutěžící a všechna, nejen vítězná družstva, byla oceněna krásnými dárky, i díky finanční podpoře ÚMO Severní Terasa, za což dodatečně děkujeme.
Rozcvičku za soutěžící seniory příkladně zvládly děti z Azylového domu pro matky s dětmi, které si pod vedením pracovnic připravily malé sportovní vystoupení.
Po tak náročném odpoledni si každý určitě zasloužil opečenou klobásku a pohárek piva.

Počasí nám přálo, sportovní den se povedl a všichni zúčastnění si užili příjemnou, soutěžní a přátelskou atmosféru.
14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická14. Sportovní hry DS Orlická

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   19 / 34   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 167

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront