Fotogalerie

Bukovská višeň
22.10.2015

Dalším turnajem, na který náš domov vyrazil reprezentovat vybraný tým, byl domov pro seniory na Bukově. Ten tradičně pořádal klání ve známé oblíbené hře Člověče, nezlob se!, pod názvem Bukovská višeň.

Kuželky v Libochovicích
13.10.2015

Tým našeho domova pro seniory se vydal bojovat do Libochovic, kde se konal tradiční turnaj v kuželkách.

Dobětické Halali
16.09.2015

I letos jsme se účastnili tradičního turnaje domova pro seniory Dobětice s názvem Dobětické Halali.

13. Sportovní hry
15.09.2015

V polovině září proběhla v DS tradiční akce - letos již 13. ročník sportovních her našich seniorů. Pozvání přijala také nová primátorka města - paní inženýrka Věra Nechybová, kterou doprovodila též nově dosazená, starostka městského obvodu Severní Terasa, paní magistra Zrníková. Do programu bylo zařazeno rovněž vystoupení dětí z místního azylového domu a ukázka výcviku psů. Naši senioři pak bojovali v mnoha disciplínách a pro každého byla připravena pozornost.

Orlický žolík
31.08.2015

I v letošním roce se uskutečnil turnaj našeho Domova pod názvem Orlický žolík. Pozvání přijali a zúčastnili se i klienti několika dalších zařízení v Ústeckém kraji. Po napínavém boji nakonec také získali všechna medailová místa pro sebe. Našim klientům však patří velký dík za reprezentaci a odhodlání.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   20 / 27   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 131

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront