Fotogalerie

16. Sportovní hry
28.08.2019

Ve středu 28.srpna po obědě se konaly již tradiční hry, plné sportu a zábavy.
Ihned po krátkém zahájení her, o které se postarala paní ředitelka Jarmila Nováková, vystoupila se svou sportovní sestavou skupina „Odkvetlá Orlická poupata“. Po vystoupení paní ředitelka seznámila všechny zúčastněné s pravidly her. Soutěžního klání v osmi disciplínách (Ruské kuželky, Šipky, Petangue, Kroket, Koule – Spin Ladder, Hod obručí, Florball a Košíková) se zúčastnilo 6 soutěžních družstev s názvy květin. Každému družstvu velel jeden soutěžící z řad zaměstnanců, ostatní soutěžící byli z řad seniorů našeho DS. Každý soutěžící poté doplnil energii občerstvením v podobě kávy, vody, pojedl něco sladkého a na závěr dostal grilovanou klobásu. (Nutno dodat, že tentokráte se dostavila chybička a klobása byla více ogrilovaná).
Vítězná tři družstva: Tulipánů, Kopretin a Slunečnic a nejstarší účastnici, Aloisii Bejblovou, které je krásných 96 let, pomohl ocenit náměstek primátora Mgr. Tomáš Vlach. Ceny byly nakoupeny z finanční podpory ÚMO Severní Terasa.
16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry

Představení psa Maxe
22.08.2019

22.8. 2019 v dopoledních hodinách nás navštívil Australský ovčák jménem Max se svým páníčkem panem Zemanem. Pan Zeman nám představil svého psa i původ zajímavého plemena a předvedl nám, jakým kouskům svého psa za dva roky naučil. V závěru vystoupení si každý z téměř padesátky zúčastněných mohl Maxe pohladit a s panem Zemanem pohovořit. Akce sklidila veliký úspěch a vykouzlila mnoha lidem úsměv na tváři.
Představení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa Maxe

Letní slavnost 2019
26.06.2019

Již tradičně u nás proběhla Letní slavnost, ke které nám přišla zahrát a zazpívat skupina Oli, zatančit skupina Lucarino dance a zatančit děti z dětského domova.
Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019

Keramika
31.05.2019

Dne 31. 5. 2019 u nás proběhla přednáška o keramice, kterou nám představil pan Marek Siekiera. Dále nám předvedl malou ukázku vytváření keramiky na keramickém kruhu.
KeramikaKeramikaKeramikaKeramika

Hudební festival
30.05.2019

Dne 30. 5. 2019 v Domově důchodců Bystřany proběhl hudební festival seniorů, kde i naši seniory zazpívali pár písní ze svého repertoáru.
Hudební festivalHudební festivalHudební festivalHudební festival

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   20 / 48   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 240

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront