Fotogalerie

Harmonikář na kavárničce
30.03.2015

Poslední březnovou kavárnu pro seniory našim klientům zpříjemnil oblíbený pan harmonikář, který zde zahrál spoustu známých melodií, a klienti si tak poslechli i zazpívali své zamilované písně.

Přednáška na téma Ústecká nej
23.03.2015

Dne 23. března jsme v našem zařízení uvítali velmi speciálního hosta, pana Mgr. Martina Krska z městského muzea. Ten si pro početný zástup zvídavých klientů připravil zajímavou přednášku na téma ,,Ústecká nej". Klienti se tak nejen dozvěděli nové informace, ale zároveň také zavzpomínali na staré časy.

Vernisáž našeho klienta, pana Brabce
02.03.2015

V pondělí 2. března 2015 jsme v naší společenské místnosti s velkou radostí a poctou realizovali vernisáž našeho klienta, pana Bedřicha Brabce, který zde po celý první březnový týden vystavuje své obrázky. Slavnostnímu duchu přispěl také klavírní doprovod pana Bc. Martina Říhovského, dipl.um., kterému tímto děkujeme. Účastnili se příbuzní a známí pana Brabce, redaktoři ÚD a pozvání rovněž neodmítli např. také zástupci ÚMO Severní Terasa - místostarostka, paní Mgr. Renata Zrníková a pan starosta Pavel Dufek. Dále nechyběli ani paní poslankyně Bc. Zuzana Kailová či senátor pan Jaroslav Doubrava. Akce se velmi vydařila ku spokojenosti všech zúčastněných. My tímto panu Brabcovi přejeme ještě mnoho úspěšných let plných zdraví a tvůrčího ducha.

Ples DS Orlická
19.02.2015

Dne 19. února se uskutečnil již 14. ples DS Orlická. Kulturní program byl zpestřen vystoupením dětí z dětského domova Severní Terasa, zúčastnili se také paní místostarostka Mgr. Renata Zrníková a pan starosta Pavel Dufek. Jako vždy nechyběla oblíbená tombola, a samozřejmě živá hudba k poslechu a tanci.

Vánoční koncert
20.12.2014

Předvánoční očekávání v našem zařízení bylo završeno vánočním koncertem Musica Semper Viva.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   21 / 24   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 119

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront