Fotogalerie

VI. Orlický žolík
05.09.2019

Na začátku září se v našem Domově pro seniory uskutečnil tradiční turnaj „Orlický žolík“, který v našem zařízení pořádáme již šestým rokem. Tohoto turnaje se pravidelně účastní soutěžní družstva z jiných domovů pro seniory z Ústeckého kraje.

O zahájení turnaje se postaralo pěvecké uskupení DPS Orlická „Zpíváme si pro radost“ z řad klientů našeho Domova v Orlické. Všichni hráči z řad seniorů měli předem daná pravidla hry, podle kterých se turnaj odehrával a jednotlivci postupovali do vítězných kol. Po skončení turnaje se hráči občerstvili připraveným pohoštěním a všichni obdrželi diplom i hezké ceny.

Orlický žolík v našem domově není jen o vítězství, ale i o tom poznat nové lidi, pobavit se s nimi a užít si den plný zábavy.
VI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolík

16. Sportovní hry
28.08.2019

Ve středu 28.srpna po obědě se konaly již tradiční hry, plné sportu a zábavy.
Ihned po krátkém zahájení her, o které se postarala paní ředitelka Jarmila Nováková, vystoupila se svou sportovní sestavou skupina „Odkvetlá Orlická poupata“. Po vystoupení paní ředitelka seznámila všechny zúčastněné s pravidly her. Soutěžního klání v osmi disciplínách (Ruské kuželky, Šipky, Petangue, Kroket, Koule – Spin Ladder, Hod obručí, Florball a Košíková) se zúčastnilo 6 soutěžních družstev s názvy květin. Každému družstvu velel jeden soutěžící z řad zaměstnanců, ostatní soutěžící byli z řad seniorů našeho DS. Každý soutěžící poté doplnil energii občerstvením v podobě kávy, vody, pojedl něco sladkého a na závěr dostal grilovanou klobásu. (Nutno dodat, že tentokráte se dostavila chybička a klobása byla více ogrilovaná).
Vítězná tři družstva: Tulipánů, Kopretin a Slunečnic a nejstarší účastnici, Aloisii Bejblovou, které je krásných 96 let, pomohl ocenit náměstek primátora Mgr. Tomáš Vlach. Ceny byly nakoupeny z finanční podpory ÚMO Severní Terasa.
16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry

Představení psa Maxe
22.08.2019

22.8. 2019 v dopoledních hodinách nás navštívil Australský ovčák jménem Max se svým páníčkem panem Zemanem. Pan Zeman nám představil svého psa i původ zajímavého plemena a předvedl nám, jakým kouskům svého psa za dva roky naučil. V závěru vystoupení si každý z téměř padesátky zúčastněných mohl Maxe pohladit a s panem Zemanem pohovořit. Akce sklidila veliký úspěch a vykouzlila mnoha lidem úsměv na tváři.
Představení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa MaxePředstavení psa Maxe

Letní slavnost 2019
26.06.2019

Již tradičně u nás proběhla Letní slavnost, ke které nám přišla zahrát a zazpívat skupina Oli, zatančit skupina Lucarino dance a zatančit děti z dětského domova.
Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019Letní slavnost 2019

Keramika
31.05.2019

Dne 31. 5. 2019 u nás proběhla přednáška o keramice, kterou nám představil pan Marek Siekiera. Dále nám předvedl malou ukázku vytváření keramiky na keramickém kruhu.
KeramikaKeramikaKeramikaKeramika

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   21 / 50   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 246

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront