Fotogalerie

Přednáška - Policie ČR
18.03.2016

Dnes nás navštívila ústecká policejní mluvčí paní Veronika Hyšplerová, která vedla pro naše seniory přednášku na téma "Bezpečnost v dopravě (nošení reflexních prvků) a Jak nenaletět podvodníkům".

Napsali o nás...
17.03.2016

Vyšel nám příspěvek v aktuálním čísle odborného časopisu "Sociální služby", který vydává APSS ČR v sekci "Střípky z domova"...

Oslava MDŽ
08.03.2016

U nás v Domově jsme také oslavili MDŽ. Našim obyvatelkám přišla poblahopřát i paní starostka MO Severní Terasa Mgr. Renata Zrníková, která zároveň přinesla i krásný dort.

Křeslo pro hosta - pan senátor Jaroslav Doubrava
04.03.2016

V březnu 2016 jsme zahájili v našem DS novou aktivitu - "Křeslo pro hosta". Naším prvním hostem byl pan senátor Jaroslav Doubrava.

Koncert Ruggieri
26.02.2016

Na konci února nás přijeli navštívit „Duo Ruggieri“. Italský operní pěvec (tenor) Giancarlo Ruggieri a baletka Soňa Ruggieri. Tento koncertní pořad obsahoval velice známé italské, francouzské a španělské písně, americké písně z filmového plátna, operetní árie, neapolské populární písně a velice známou taneční hudbu (Strauss, Smetana aj.).

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   22 / 31   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 155

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront