Fotogalerie

Letní slavnost - námořní a pirátské téma
15.07.2021

V polovině měsíce července jsme pro naše klienty uspořádali tradiční "Letní slavnost", a to na téma námořníci a piráti. Pro klienty byla připravená živá hudba, dobré občerstvení a různá kulturní vystoupení. Všichni jsme si odpoledne v námořnicko - pirátském stylu moc užili.
Letní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské témaLetní slavnost - námořní a pirátské téma

Canisterapie
08.07.2021

Díky Dobrovolnickému centru v Ústí nad Labem může naše organizace dopřát seniorům i Canisterapii. Radost z pejsků je u našich klientů obrovská.
CanisterapieCanisterapieCanisterapieCanisterapieCanisterapieCanisterapie

Letní hudební vystoupení - bývalý člen skupiny "Šlapeto" pan Vladimír Pecháček
14.06.2021

Pro zpříjemnění pondělního odpoledne přijel zahrát a zazpívat našim klientům bývalý člen skupiny "Šlapeto" pan Vladimír Pecháček. Všichni klienti se bavili i zpívali a my tak prožili příjemné, hudební odpoledne.
Letní hudební vystoupení - bývalý člen skupiny "Šlapeto" pan Vladimír PecháčekLetní hudební vystoupení - bývalý člen skupiny "Šlapeto" pan Vladimír PecháčekLetní hudební vystoupení - bývalý člen skupiny "Šlapeto" pan Vladimír Pecháček

Odemykání parčíku v DS Orlická
10.06.2021

V první polovině června jsme symbolicky odemykali náš parčík v DS. Klientům zahrál harmonikář pan Vlk, občerstvení rozdávaly víly a každý si mohl zazpívat a pobavit se s přáteli.
Odemykání parčíku v DS OrlickáOdemykání parčíku v DS OrlickáOdemykání parčíku v DS OrlickáOdemykání parčíku v DS OrlickáOdemykání parčíku v DS Orlická

100. narozeniny
23.01.2021

100 leté narozeniny
Jen málokdo z nás zažije oslavu svých 100. narozenin. Paní Marii Mašitové se to podařilo a tyto narozeniny oslavila 23.ledna. Vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci nemohla oslava proběhnout, tak jak bylo plánováno. Již 23 let bydlí v Domově pro seniory Orlická v Ústí nad Labem a všichni zaměstnanci se těšili na velkou oslavu.
Vzhledem k opatřením k zabránění šíření koronaviru však proběhla oslava komorní, téměř individuální, ale i tak byl velký narozeninový paní Mašitové velmi příjemný a radostný. Dostala mnoho drobných dárků a krásných květin, nechyběl narozeninový dort a chlebíčky. Asi nejkrásnější květiny byly přímo od primátora Statutárního města Ústí nad Labem PhDr.Ing. Petra Nedvědického, radost jí udělalo i jeho osobní blahopřání a dárky. Potěšila ji i návštěva pana starosty ÚMO Severní Terasa Jaroslava Šimanovského, se kterým si velmi pěkně popovídala a zavzpomínala. Oba si slíbili, že ve vzpomínkách na doby minulé budou pokračovat zase někdy na jaře, v rozkvetlém parčíku před naším domovem.
Paní Mašitová patří mezi velmi oblíbené klientky, je velmi komunikativní, nechybí jí smysl pro humor, je většinou dobře naladěná, má pozitivní přístup k životu, je skromná, nekonfliktní. Ráda si povídá, umí velmi dobře vyprávět, téměř celý život pracovala jako učitelka v mateřské školce.
Věříme a těšíme se, že příští rok budeme zase oslavovat a už bez omezení.

Jarmila Nováková
ředitelka Domova pro seniory Orlická
100. narozeniny

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   22 / 56   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 280

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront