Fotogalerie

VÝLET NA HOUBY
05.08.2011

Již tradičně jsme se vypravili za sběrem hub do oblasti Mimoně. Sice jsme jich nenasbírali plné koše, ale na smaženici našel houby každý. A co bylo hlavní, krásně jsme se prošli po lese. Počasí bylo v ten den opravdu nádherné.

ANENSKÁ ZÁBAVA
26.07.2011

ANENSKÁ ZÁBAVA – 26.7.2011
Svatá Anna – chladna zrána. Česká pranostika má vždy pravdu. Na den, kdy naše paní ředitelka slaví svátek i svoje narozeniny bylo ráno opravdu velmi chladné, celé dopoledne počasí nic moc, ale odpoledne se udělalo velmi pěkně, takže se mohla oslava uskutečnit na naší zahrádce. Již v poledne se začalo opékat selátko, pěkně vonělo a celá zábava začala v 15 hod. Opět nám hrála hudební skupina OLI a přišlo mnoho gratulantů z řad našich klientů, ale i představitelé našeho města a obvodu Severní Terasa. Občerstvení bylo velmi dobré, piva jako vždy dostatek, káva,zákusky,výborný řízek a hlavně to selátko.Také se podávaly opečené špekáčky. Nálada byla výborná,tančilo se při dobré muzice a spokojenost byla cítit na všech zúčastněných. Spokojena byla i naše pani ředitelka a my klienti ji přejeme hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do dalšího roku, kdy oslaví své 63 narozeniny.
Helena Ježková

Píše se o nás ....
26.07.2011


Píše se o nás ...
20.07.2011

104.narozeniny našeho uživatele pana Antonína Kováře.

VÝLET DO HŘENSKA
14.07.2011

VÝLET DO HŘENSKA – 14.7.2011
Zájezd organizoval Ústecký kraj, pod záštitou vícehejtmana Mgr.Arno Fišery. Do Hřenska nás dovezl autokar. Odtud jsme šli pěšky asi 2km podél břehu říčky Kamenice. Byla to procházka romantickou krajinou. Říčka je obklopena vysokými skalními břehy. Na přístavišti nad jezem jsme nasedli do člunu pro 24 osob. Po uvítání převozníkem jsme pluli 20 minut Edmundovou soutěskou ke kotvišti. Převozník poháněl loď bidlem, stejně jako tomu bylo v době vzniku této atrakce. V průběhu plavby nás informoval o historii i současnosti okolí. Popisovat roztodivné skalní útvary. Zpříjemnil nám plavbu napodobením mini „Niagarského vodopádu“. Pomocí provazu tevřel stavidlo vodní nádrže na vysokém, skalnatém břehu. Vytryskl gejzír vody. Po skalnatém břehu se voda roztříštila na tisíce třpytících se kapiček. Byl to úchvatný pohled. Po dvaceti minutách byla plavba ukončena v prostoru tábořiště. Hudební skupina zde hrála country písničky a vytvářela tak příjemnou atmosféru. Táborový oheň nabízel opékání špekáčků. V kiosku jsme si mohli zdarma objednat kávu, různé druhy nápojů, včetně alkoholických a piva. Vše bylo hrazeno Ústeckým krajem. Sociálně demokratičtí představitelé Ústeckého kraje a Města Ústí nad Labem zde pobývali s námi. A tak jsme si mohli pohovořit s paní hejtmankou Vaňhovou, vícehejtmanem Fišerou, primátorem Města Ústí nad Labem Mandíkem i starostou obvodního úřadu Severní Terasa Macíkem.
Zpáteční cesta byla stejně příjemná a romantická. Po jejím ukončení nás čekala opět dvoukilometrová procházka do Hřenska. Poničené městečko po nedávných povodích urychleně odstraňuje vzniklé škody. Hřensko, po válce všední, nevýrazná obec, je dnes moderním městečkem. Je důstojnou bránou do Evropy. Domů nás opět odvezl pěkný autobus. Na výlet nám zůstanou pěkné vzpomínky. MILOSLAV HEŘMAN

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   23 / 24   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 119

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront