Fotogalerie

Napsali o nás - novinový článek
17.02.2016

Ústecký deník uveřejnil článek o našem 15. plesu DS Orlická.

Turnaj v plavání v DD Libochovice
10.02.2016

Obyvatel našeho Domova v Orlické se zúčastnil "Turnaje v plavání" v DD Libochovice. Z dvaceti soutěžících obsadil krásné, bronzové - třetí místo...

15. Ples DS Orlická
09.02.2016

V úterý 9. 2. 2016 se u nás v Domově konal tradiční - již patnáctý „Ples DS Orlická“. Pro všechny zúčastněné byl připraven bohatý kulturní program, tombola i dobré občerstvení.
K poslechu i k tanci nám hrál muzikant pan Dušan Barva a zpěvačka paní Hana Kuklová. O kulturní vystoupení se postarali žáci ze Základní umělecké školy Neštěmice, kteří nám zazpívali a dívky z taneční skupiny „Freedom“, které nám předvedly své taneční umění.
Dále se jen zpívalo, tančilo, dobře jedlo i pilo a mnoho účastníků plesu vyhrálo krásné dary v tombole. Milou návštěvou se stal pan senátor Jaroslav Doubrava, který debatoval se seniory a hýřil vtipem a dobrou náladou.
Na našem „15. Plese“ vládla milá atmosféra, kterou jsme si všichni moc užili…

Vánoční večírek uživatelů DS
16.12.2015


Napsali o nás
09.12.2015

I letos jsme se účastnili akce Česko zpívá koledy s regionálním deníkem. Níže se můžete podívat na novinový článek, který o nás vyšel.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   23 / 31   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 155

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront