Fotogalerie

Koncert operetních melodií
13.05.2015


Pálení čarodějnic
30.04.2015

I v našem zařízení jsme přes malou nepřízeň počasí realizovali pálení čarodějnic. Všichni dostali klobásu, kterou si někteří klienti dokonce opekli sami, nechyběla ani hudba, a především pak dobrá nálada. Akci zpestřily děti z azylového domu, které s sebou přinesly čarodějnici, jež úspěšně vzplála popelem.

Turnaj v ,,Člověče, nezlob se"
18.04.2015

Turnaj v oblíbené deskové hře Člověče, nezlob se u nás proběhl za poměrně hojné účasti klientů. Nechybělo napětí do samého konce, který určil vítěze.

Velikonoční zábava
01.04.2015

Přestože 1. duben je znám především jako aprílový den, v našem zařízení proběhl v duchu tradiční velikonoční zábavy. Jako vždy bylo pro klienty připraveno občerstvení, hudba k poslechu a tanci, a především příjemná atmosféra provázející celou akci.

Harmonikář na kavárničce
30.03.2015

Poslední březnovou kavárnu pro seniory našim klientům zpříjemnil oblíbený pan harmonikář, který zde zahrál spoustu známých melodií, a klienti si tak poslechli i zazpívali své zamilované písně.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   23 / 27   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 133

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront