Fotogalerie

Turnaj v ,,Člověče, nezlob se"
18.04.2015

Turnaj v oblíbené deskové hře Člověče, nezlob se u nás proběhl za poměrně hojné účasti klientů. Nechybělo napětí do samého konce, který určil vítěze.

Velikonoční zábava
01.04.2015

Přestože 1. duben je znám především jako aprílový den, v našem zařízení proběhl v duchu tradiční velikonoční zábavy. Jako vždy bylo pro klienty připraveno občerstvení, hudba k poslechu a tanci, a především příjemná atmosféra provázející celou akci.

Harmonikář na kavárničce
30.03.2015

Poslední březnovou kavárnu pro seniory našim klientům zpříjemnil oblíbený pan harmonikář, který zde zahrál spoustu známých melodií, a klienti si tak poslechli i zazpívali své zamilované písně.

Přednáška na téma Ústecká nej
23.03.2015

Dne 23. března jsme v našem zařízení uvítali velmi speciálního hosta, pana Mgr. Martina Krska z městského muzea. Ten si pro početný zástup zvídavých klientů připravil zajímavou přednášku na téma ,,Ústecká nej". Klienti se tak nejen dozvěděli nové informace, ale zároveň také zavzpomínali na staré časy.

Vernisáž našeho klienta, pana Brabce
02.03.2015

V pondělí 2. března 2015 jsme v naší společenské místnosti s velkou radostí a poctou realizovali vernisáž našeho klienta, pana Bedřicha Brabce, který zde po celý první březnový týden vystavuje své obrázky. Slavnostnímu duchu přispěl také klavírní doprovod pana Bc. Martina Říhovského, dipl.um., kterému tímto děkujeme. Účastnili se příbuzní a známí pana Brabce, redaktoři ÚD a pozvání rovněž neodmítli např. také zástupci ÚMO Severní Terasa - místostarostka, paní Mgr. Renata Zrníková a pan starosta Pavel Dufek. Dále nechyběli ani paní poslankyně Bc. Zuzana Kailová či senátor pan Jaroslav Doubrava. Akce se velmi vydařila ku spokojenosti všech zúčastněných. My tímto panu Brabcovi přejeme ještě mnoho úspěšných let plných zdraví a tvůrčího ducha.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   23 / 27   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 131

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront