Fotogalerie

13. Sportovní hry
15.09.2015

V polovině září proběhla v DS tradiční akce - letos již 13. ročník sportovních her našich seniorů. Pozvání přijala také nová primátorka města - paní inženýrka Věra Nechybová, kterou doprovodila též nově dosazená, starostka městského obvodu Severní Terasa, paní magistra Zrníková. Do programu bylo zařazeno rovněž vystoupení dětí z místního azylového domu a ukázka výcviku psů. Naši senioři pak bojovali v mnoha disciplínách a pro každého byla připravena pozornost.

Orlický žolík
31.08.2015

I v letošním roce se uskutečnil turnaj našeho Domova pod názvem Orlický žolík. Pozvání přijali a zúčastnili se i klienti několika dalších zařízení v Ústeckém kraji. Po napínavém boji nakonec také získali všechna medailová místa pro sebe. Našim klientům však patří velký dík za reprezentaci a odhodlání.

Napsali o nás
23.07.2015

Také redaktoři Ústeckého deníku navštívili naši Letní slavnost

Letní slavnost
23.07.2015

Ve čtvrtek 23. července proběhla v parčíku našeho DS již tradiční Letní slavnost. Ta letošní navíc byla okořeněna, protože se celá nesla v duchu klobouků, čepic a dalších pokrývek hlavy. Ty nejoriginálnější byly oceněny drobnou pozorností a je třeba dodat, že o ně rozhodně nebyla nouze. Počasí nám přálo, užili jsme si hojného občerstvení a hudby, která mnohé roztančila. Nechybělo rovněž představení s ukázkou historického šermu. Zábava tak provázela celé odpoledne, které se nám více než vydařilo.

Turnaj v dámě
27.06.2015

Tentokrát se naši klienti utkali v souboji logiky při oblíbené hře dáma.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   23 / 29   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 143

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront