Fotogalerie

Duo Ruggieri
20.07.2023

Nádherné pěvecké a taneční vystoupení jsme pro klienty připravili venku v parčíku před naším Domovem. Pan Giancarlo Ruggieri zazpíval nádherné árie, zatímco jeho manželka paní Soňa Ruggieri svého manžela doprovázela tancem. Pro všechny zúčastněné to bylo velice krásné odpoledne s "Duo Ruggieri".
Duo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo RuggieriDuo Ruggieri

Aktivity v parčíku
18.07.2023

Počasí nám přeje a náš krásný parčík je od rána do večera k dispozici klientům, jejich příbuzným i blízkým. Posezení na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí, vykouzlí úsměv na tváři každého příchozího.
Aktivity v parčíkuAktivity v parčíkuAktivity v parčíkuAktivity v parčíkuAktivity v parčíku

Kuličky
17.07.2023

Kuličky - jedna z dalších mnoha oblíbených, pravidelných aktivit klientů našeho Domova. Sice necvrnkáme kuličky do důlku v hlíně, ale i tak je to napínavé, kdo získá nejvíc bodů.
KuličkyKuličkyKuličkyKuličkyKuličky

Výlet
28.06.2023

Mnoho klientů našeho Domova si přálo podívat se na místa, které znají z mládí, nebo, které ještě nikdy neviděli. Proto jsme pro klienty, kteří mají problémy s mobilitou, uspořádali okružní výlet po zajímavostech našeho okolí. Během tohoto výletu jsme viděli jezero Milada, památník Přemysla Oráče ve Stadicích, vrch Lovoš, Milešovku i Kletečnou a spoustu dalších úžasných zajímavostí, které se v blízkosti nacházejí. Opět jedno přání splněno a my chystáme pro klienty další překvapení.
VýletVýletVýletVýletVýletVýletVýletVýletVýletVýlet

Letní slavnost
20.06.2023

Naše tradiční "Letní slavnosti" tentokrát na téma: "Rozkvetlá louka". Pro seniory našeho Domova byl připraven nejen zábavný program, ale i výborné pohoštění. Opět nechybělo veselé vystoupení našich zaměstnanců. Svá vystoupení předvedly úžasné mladé slečny z Basta Cheerleaders a břišní tanečnice ze studia "Karima". Canisterapeutka, která dochází do našeho Domova díky nadačnímu příspěvku ze sbírky Ježíškova vnoučata Nadačního fondu Českého rozhlasu, pohovořila o významu canisterapie. Přišel nás také navštívit pan starosta městského obvodu Severní Terasy pan Jaroslav Šimanovský se svou vnučkou. K poslechu i k tanci nám hrál "Mikeš band". Pro všechny zúčastněné to bylo velice povedené a milé odpoledne.
Letní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnostLetní slavnost

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   3 / 53   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 264

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront