Fotogalerie

Věnce v barvách podzimu
16.09.2019

V rámci Evropského týdnu mobility uspořádal DPS Bukov výtvarnou akci "Věnce v barvách podzimu".
Každý zúčastněný senior si mohl vyrobit vlastní podzimní věnec a odnést si ho domů. Z našeho domova se zúčastnilo pět klientů, kteří si na podzim vyrobili krásný, podzimní věnec.
Věnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimuVěnce v barvách podzimu

Dobětické Halali
11.09.2019

Dobětické Halali je název soutěže, kterou nejen pro své klienty uspořádal Domov pro seniory Dobětice. Na programu bylo deset disciplín s mysliveckou a rybářskou tématikou. Dvanáctého ročníku soutěže se, spolu s místními, zúčastnili také klienti ostatních domovů pro seniory z Ústí nad Labem a dalších míst Ústeckého kraje. Pomoc jim přišly děti z dobětické mateřské školky. Soutěžící a organizátory pozdravili náměstci primátora Tomáš Vlach a Pavel Tošovský, starosta Severní Terasy Jaroslav Šimanovský a radní města Miroslava Lazarová.

Soutěžní disciplíny, ve kterých se soutěžilo, byly: jelen, myslivec, rybolov, moudrá sova, les nebo bažina vyzkoušely seniory i děti z jejich dovedností i vědomostí. Klienti z našeho domova se tohoto turnaje také zúčastnili a prožili hezký sportovní den.
Dobětické HalaliDobětické HalaliDobětické HalaliDobětické HalaliDobětické HalaliDobětické HalaliDobětické HalaliDobětické Halali

Koncert - Martin Krulich
10.09.2019

Dne 10. 9. 2019 zahrál našim uživatelům pan Martin Krulich známe písně jejich mládí. Během příjemného odpoledne si naši uživatelé nejen poslechli příjemnou muziku, ale sami si i zazpívali.
Koncert - Martin KrulichKoncert - Martin KrulichKoncert - Martin KrulichKoncert - Martin KrulichKoncert - Martin KrulichKoncert - Martin Krulich

VI. Orlický žolík
05.09.2019

Na začátku září se v našem Domově pro seniory uskutečnil tradiční turnaj „Orlický žolík“, který v našem zařízení pořádáme již šestým rokem. Tohoto turnaje se pravidelně účastní soutěžní družstva z jiných domovů pro seniory z Ústeckého kraje.

O zahájení turnaje se postaralo pěvecké uskupení DPS Orlická „Zpíváme si pro radost“ z řad klientů našeho Domova v Orlické. Všichni hráči z řad seniorů měli předem daná pravidla hry, podle kterých se turnaj odehrával a jednotlivci postupovali do vítězných kol. Po skončení turnaje se hráči občerstvili připraveným pohoštěním a všichni obdrželi diplom i hezké ceny.

Orlický žolík v našem domově není jen o vítězství, ale i o tom poznat nové lidi, pobavit se s nimi a užít si den plný zábavy.
VI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolíkVI. Orlický žolík

16. Sportovní hry
28.08.2019

Ve středu 28.srpna po obědě se konaly již tradiční hry, plné sportu a zábavy.
Ihned po krátkém zahájení her, o které se postarala paní ředitelka Jarmila Nováková, vystoupila se svou sportovní sestavou skupina „Odkvetlá Orlická poupata“. Po vystoupení paní ředitelka seznámila všechny zúčastněné s pravidly her. Soutěžního klání v osmi disciplínách (Ruské kuželky, Šipky, Petangue, Kroket, Koule – Spin Ladder, Hod obručí, Florball a Košíková) se zúčastnilo 6 soutěžních družstev s názvy květin. Každému družstvu velel jeden soutěžící z řad zaměstnanců, ostatní soutěžící byli z řad seniorů našeho DS. Každý soutěžící poté doplnil energii občerstvením v podobě kávy, vody, pojedl něco sladkého a na závěr dostal grilovanou klobásu. (Nutno dodat, že tentokráte se dostavila chybička a klobása byla více ogrilovaná).
Vítězná tři družstva: Tulipánů, Kopretin a Slunečnic a nejstarší účastnici, Aloisii Bejblovou, které je krásných 96 let, pomohl ocenit náměstek primátora Mgr. Tomáš Vlach. Ceny byly nakoupeny z finanční podpory ÚMO Severní Terasa.
16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry16. Sportovní hry

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   4 / 33   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 164

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront