Fotogalerie

Hudební vystoupení Y. Simonové
17.10.2017

Dne 17.10. 2017 navštívila naše klienty známá zpěvačka Yveta Simonová. Zazpívala krásné známé písně z doby mládí našich klientů.

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY
20.09.2017

Ve středu 20.9.2017 jsme se zúčastnili v Domově pro seniory Bukov akce ,,BROŽE Z ORGANZY aneb šik v každém věku.

Dobětické halali
06.09.2017

Zúčastnili jsme se sportovních "Dobětické halali". Všichni jsme si užili spousty zábavy.

Orlický žolík
31.08.2017

Poslední srpnový den, jsme uspořádali tradiční turnaj „Orlický žolík“, kterého se zúčastnily i jiné Domovy pro seniory. Celkem soutěžilo osm družstev. První místo obsadil náš Domov, díky paní Matouškové a na druhém i třetím místě se umístil DS Dobětice. Všichni výherci dostali krásné dárky a ostatní soutěžící drobné dárečky i občerstvení. Náš Domov reprezentovaly: paní Inderholzová, paní Matoušková, paní Němečková a paní Smetanová.

Koncert pod širým nebem
29.08.2017

Na konci měsíce srpna jsme uspořádali koncert pod širým nebem k 30. výročí založení Domova pro seniory Orlická. Zahrálo a zazpívalo nám "Duo Renda a Iveta". Vystoupení bylo ve stylu Country a mnoho z písní naši uživatelé znali a zpívali si je spolu s hudebníky. Účast na této akci byla veliká a všichni jsme odcházeli spokojení díky příjemnému, hudebnímu zážitku.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   6 / 27   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 131

Zobrazit posledních 5 galerií ?

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront