Fotogalerie

Koncert - Doktor swing a tři grácie
05.11.2019

Na začátku listopadu byl pro naše klienty uspořádán komponovaný pořad o swingové éře 20. století. Vzpomínán byl hlavně swingový král Arnošt Kavka a dívčí pěvecké trio sester Allanových. Prožili jsme veselé a hezké odpoledne v rytmu swingu.

Výlet do Muzea města Ústí nad Labem
24.10.2019

Senioři s omezenou pohyblivostí, kteří bydlí v ústeckých domech pro seniory, obdrželi pozvání do Muzea města Ústí nad Labem. Odborný výklad o historii budovy muzea a sbírkách přednesli historici v čele s ředitelem muzea Václavem Houfkem. Popřát seniorům přišla předsedkyně Rady seniorů města Ústí nad Labem Květoslava Čelišová, náměstek primátora pro sociální oblast Tomáš Vlach a zastupitelka města Eva Nováková, která akci pro seniory zorganizovala. Této akce jsme se také zúčastnili a byli jsme z připraveného programu nadšení.

Dubský koláč
17.10.2019

Domov pro seniory v Dubí pořádal dne 17. 10. 2019 již tradiční soutěž seniorských družstev Dubský koláč. Zúčastnili se ho klienti z celkem čtrnácti zařízení v Ústeckém kraji. Letos byl desátý ročník tohoto turnaje. Čtrnáct družstev muselo zvládnout postupně osm soutěžních disciplín. Soutěžilo se například v dominu, vlaštovkách, kroketu a dalších činnostech, které na několik minut vždy vtáhly do centra dění celé družstvo. Program obohatila i kapela Pichlovanka a místní pěvecký sbor Duběnky. Vyhlášení výsledků bylo napínavé. Náš domov pro seniory sice neobdržel ocenění za pečený zákusek, ale získal druhé místo v soutěžících disciplínách. Celý den jsme strávili v příjemné atmosféře a dobré zábavě.

20. Turnaj v kuželkách DD Libochovice
16.10.2019

Dne 16. 10. 2019 jsme se zúčastnili v DD Libochovice 20. ročníku turnaje v kuželkách. Účast ostatních zařízení byla hojná, bylo nás dohromady dvanáct družstev - DPS Chotěšov, MěSSS Kadaň, DUT Litoměřice, DPS Šluknov, DD Milešov, DSP Louny, DD Roudnice nad Labem, DPS Orlická - Ústí nad Labem, DD Severní Terasa - Ústí nad Labem a DBH Rumburk a DSS Dubí- Teplice. Ráno nás přivítala a všem popřála úspěch do soutěže vedoucí domova Bc. Andrea Krčmářová Dis. Poté zahájila program vystoupením paní učitelka z Libochovické ZUŠ Mgr. Lucie Zahradníčková se svými dětmi. Když se první soutěžící odebrali k boji o body, zábavu pro ty, kteří čekali, zajistila skupina Neon. Po výborném obědě pořadatelé zveřejnili výsledky turnaje, který dopadl pro DPS Orlická výborně, protože první naše klientka J. M. vyhrála druhé místo v turnaji a další klientka Z. H. obdržela ceny za nejstaršího účastníka turnaje. Celý den se všem vydařil, užili jsme si zábavu i sportovní hry.

Výlet do Poslanecké sněmovny ČR
08.10.2019

Dne 8. 10. 2019 jsme se s našimi klienty zúčastnili výletu do Poslanecké sněmovny ČR, který pořádal pan Jaroslav Šimanovský - starosta ÚMO Severní Terasa.
Do Prahy jsme jeli autobusem a v budově Poslanecké sněmovny ČR se nás ujala poslankyně paní Ing. Eva Fialová. Hned po příjezdu byla pro nás připravena místnost s občerstvením a potom byla zahájena prohlídka samotné sněmovny. V průběhu prohlídky jsme se dozvěděli historii PSČR, její fungování, proces schvalování zákonů a na závěr proběhla mezi účastníky diskuze.
I když nám počasí nepřálo, tak to byl příjemný den a podařený výlet.

------------------------------------------------
Stránka: předchozí   1 / 31   další
Celkem nalezeno fotogalerií: 155

Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Partneři: Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi
Domov pro seniory a Azylový dům pro matky s dětmi Copyright © 2017 Domov pro seniory a azylový dům pro matky s dětmi
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront